68%

Vychutnajte si pobyt s rodinou spojený s lyžovačkou priamo na Štrbskom Plese v apartmáne na 5 dní (4 noci) len  za 299 Eur

Cena: 299,00 €

Pôvodne: 960,00 €      Zľava: 68%

Zľava sa už nedá kúpiť
  kúpené so zľavou
Zľava bola ukončená
Pošlite priateľom:    E-mail    Odkaz    Facebook
Nezmeškajte najnovšie zľavy!
       Všetky zľavy budeš mať v schránke pohromade!

Ďalšie aktuálne zľavy

Neexistujú žiadne ďalšie zľavy


Chcete stráviť príjemné chvíle s rodinou v prekrásnom prostredí Štrbského plesa? Máme pre Vás jedinečný pobyt v rodinnom apartmáne, vhodný aj pre 4 členov rodiny na 5 dní (4 noci) len za 299 €. Pobyt strávite v najnavštevovanejšom zariadení Vysokých Tatier - v hotelovo-apartmánovom resorte Panorama. Doprajte si oddych a načerpajte silu z prírody priamo v srdci Vysokých Tatier a využite skvelé podmienky.

Hotelovo-apartmánový resort Panorama je ubytovacie zariadenie, ponúkajúce kombináciu privátneho a hotelového ubytovania. Nachádza sa v centre Štrbského Plesa v tesnej blízkosti centrálneho parkoviska a železničnej stanice. Táto dominanta Vysokých Tatier so 40-ročnou tradíciou poskytuje ubytovanie pre individuálnu, rodinnú a aj firemnú klientelu. Hotelovo-apartmánový resort Panorama vznikol rekonštrukciou a dostavbou pôvodného hotela PANORAMA, ktorý svojím architektonickým stvárnením patril od svojho vzniku medzi charakteristické dominanty Štrbského Plesa, jeho typickú siluetu bolo vždy možné obdivovať už zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov.

 

Pobyt obsahuje:

komfortné ubytovanie v rodinnom apartmáne na 5 dní (4 noci) v hotelovo-apartmánovom resorte Panorama 

v cene je zahrnuté ubytovanie, internet, miestny poplatok (1€/osoba/noc) a skibus na Štrbské Pleso

internet na izbe zdarma

dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma

v zariadení môžete nájsť detský kútik a pred ním detské ihrisko

 

Platnosť kupónov je 27.01.2014 – 04.05.2014 (okrem termínov 17.04.2014-22.4.2014). Za príplatok je možné kupóny využiť aj v tomto termíne, ale len po dohode s prevádzkovateľom. Táto cena platí ak je začiatok ubytovania v nedeľu. Ak začína ubytovanie v hociktorý iný deň v týždni okrem nedele v cene kupónu za 299 EUR sú 4 dni (3 noci).

 

Voliteľné príplatky:

parkovanie - 6 EUR/noc (platí sa na recepcii)

raňajky – 7 EUR/deň/os.(staršia ako 12 rokov). Deti od 5 do 12 rokov platia 50 %. Je nutné nahlásiť do 19.00 hod. deň     vopred. Polpenzia – 19 EUR/deň/os.( staršia ako 12 rokov). Deti od 5 do 12 rokov platia 50 %. Záujem o polpenziu je       nutné nahlásiť  ihneď na začiatku ubytovania

 

Začiatok pobytu je prvý deň po 14:00 hod. Ukončenie pobytu je posledný deň do 11:00 hod.

Zmena rezervácie na základe zakúpeného kupónu je možná najneskôr 6 dní pred nástupom na pobyt. Päť dní a menej pred nástupom na rezervovaný pobyt už zmena termínu nie je možná a kupón prepadá alebo je ho možné previesť na inú osobu. Kupóny je možné spájať.

 

Nutnosť rezervácie na: midar@stonline.sk

Ako privátni majitelia Vám ponúkajú služby nadštandardného ubytovania v v rodinnom apartmáne, vhodnom aj pre 4 osoby s oddelenou spálňou a terasou s nádherným výhľadom na Nízke a Vysoké Tatry. Všetkým hosťom je garantované ubytovanie od 6. poschodia a vyššie s nádherným výhľadom. Všetky ponúkané apartmány a štúdiá sú zariadené vo vysokom štandarde

.

Apartmán obsahuje:

- vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom

- internet

- LCD TV so SAT príjmom, rádio s Cd prehrávačom

- chladničku

- fén

Stravovacie služby návštevníkom zabezpečuje reštaurácia hotelovo-apartmánového resortu Panorama. Hotelový lobby bar ponúka široký výber teplých a studených nápojov a drobné občerstvenie. Počas pekného počasia je možné občerstviť sa aj na terase pred reštauráciou. Súčasťou komplexu je aj vinotéka.

Okolie:

Priamo v objekte hotelovo-apartmánového resortu Panorama sa nachádza predajňa Intersport a zároveň aj požičovňa športových potrieb tejto renomovanej medzinárodnej značky. V ponuke Intersport Rent nájdete kvalitné pánske, dámske aj detské bicykle, súčasťou požičovného je aj cyklistická prilba. V zimnom období ponúka Intersport Rent široký výber lyží na zjazdové aj bežecké lyžovanie. Vysoké Tatry, vďaka svojmu unikátnemu prírodnému prostrediu poskytujú návštevníkom po celý rok množstvo oddychových aktivít, vhodných pre každého, od najnáročnejších športovcov, až po seniorov a rodiny s deťmi ( výlet lanovkou na Lomnický štít, lyžiarske stredisko Štrbské pleso s 9 zjazdovkami o celkovej dĺžke 7,36 km, aquapark Tatralandia, Belianska jaskyňa, golfový areál Black Stork Veľká Lomnica, jazda na horskom bicykli, paragliding, rafting, veveričí park priamo pri hoteli, vysokohorská turistika, horolezectvo atď.).

Letecká doprava: Medzinárodné letisko Poprad-Tatry - 30 km od Štrbského Plesa 
Železničná doprava: Železničná stanica Štrbské Pleso - 100 m od hotela
Autobusová doprava: Autobusová stanica Štrbské Pleso - 150 m od hotela

Kde zľavu uplatniť

Hotelovo-apartmánový

resort Panorama

Štrbské Pleso 4020

059 85 Štrba

Telefón: +421 903 408 246, +421 905 852 451

E-mail: midar@stonline.sk

Web: www.panoramaresort.eu

Platnosť kupónu
27.01.201404.05.2014