57%

Vychutnajte si zimnú lyžovačku priamo na Štrbskom Plese pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v 2-lôžkových štúdiách len za 119 Eur

Cena: 119,00 €

Pôvodne: 280,00 €      Zľava: 57%

Zľava sa už nedá kúpiť
  kúpené so zľavou
Zľava bola ukončená
Pošlite priateľom:    E-mail    Odkaz    Facebook
Nezmeškajte najnovšie zľavy!
       Všetky zľavy budeš mať v schránke pohromade!

Ďalšie aktuálne zľavy

Neexistujú žiadne ďalšie zľavy


Čaká Vás pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v 2-lôžkových štúdiách v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, ktorý môžete stráviť v najnavštevovanejšom zariadení Vysokých Tatier - v hotelovo-apartmánovom resorte Panorama. Doprajte si oddych a načerpajte silu z prírody priamo v srdci Vysokých Tatier a využite skvelé podmienky.

Hotelovo-apartmánový resort Panorama je ubytovacie zariadenie, ponúkajúce kombináciu privátneho a hotelového ubytovania. Nachádza sa v centre Štrbského Plesa v tesnej blízkosti centrálneho parkoviska a železničnej stanice. Táto dominanta Vysokých Tatier so 40-ročnou tradíciou poskytuje ubytovanie pre individuálnu, rodinnú a aj firemnú klientelu. Hotelovo-apartmánový resort Panorama vznikol rekonštrukciou a dostavbou pôvodného hotela PANORAMA, ktorý svojím architektonickým stvárnením patril od svojho vzniku medzi charakteristické dominanty Štrbského Plesa, jeho typickú siluetu bolo vždy možné obdivovať už zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov.


Pobyt obsahuje:

- komfortné ubytovanie pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v 2-lôžkových štúdiách v hotelovo-apartmánovom resorte Panorama s možnosťou prístelky

- v cene je zahrnuté ubytovanie, internet, miestny poplatok (1€/osoba/noc) a skibus na Štrbské Pleso

- internet na izbe zdarma

- dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma

- v zariadení môžete nájsť detský kútik a pred ním detské ihrisko


Platnosť kupónov je 27.01.2014 – 04.05.2014 (okrem termínov 17.04.2014-22.4.2014). Za príplatok je možné kupóny využiť aj v tomto termíne, ale len po dohode s prevádzkovateľom.


Voliteľné príplatky:

parkovanie - 6 EUR/noc (platí sa na recepcii)

raňajky – 7 EUR/deň/os.(staršia ako 12 rokov). Deti od 5 do 12 rokov platia 50 %. Je nutné nahlásiť do 19.00 hod. deň     vopred. Polpenzia – 19 EUR/deň/os.( staršia ako 12 rokov). Deti od 5 do 12 rokov platia 50 %. Záujem o polpenziu je nutné nahlásiť  ihneď na začiatku ubytovania

- možnosť prístelky 20 Eur/noc


Začiatok pobytu je prvý deň po 14:00 hod. Ukončenie pobytu je posledný deň do 11:00 hod.

Zmena rezervácie na základe zakúpeného kupónu je možná najneskôr 6 dní pred nástupom na pobyt. Päť dní a menej pred nástupom na rezervovaný pobyt už zmena termínu nie je možná a kupón prepadá alebo je ho možné previesť na inú osobu. Kupóny je možné spájať.

Nutnosť rezervácie na: midar@stonline.sk

Ako privátni majitelia Vám ponúkajú služby nadštandardného ubytovania v 2- lôžkových štúdiách (s možnosťou 1 prístelky). Všetkým hosťom je garantované ubytovanie od 6. poschodia a vyššie s nádherným výhľadom. Všetky ponúkané apartmány a štúdiá sú zariadené vo vysokom štandarde.

2-lôžkové štúdiá obsahujú:

vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom

- internet

LCD TV so SAT príjmom, rádio s Cd prehrávačom

- chladničku

- fén

Stravovacie služby návštevníkom zabezpečuje reštaurácia hotelovo-apartmánového resortu Panorama. Hotelový lobby bar ponúka široký výber teplých a studených nápojov a drobné občerstvenie. Počas pekného počasia je možné občerstviť sa aj na terase pred reštauráciou. Súčasťou komplexu je aj vinotéka.

Okolie:

Priamo v objekte hotelovo-apartmánového resortu Panorama sa nachádza predajňa Intersport a zároveň aj požičovňa športových potrieb tejto renomovanej medzinárodnej značky. V ponuke Intersport Rent nájdete kvalitné pánske, dámske aj detské bicykle, súčasťou požičovného je aj cyklistická prilba. V zimnom období ponúka Intersport Rent široký výber lyží na zjazdové aj bežecké lyžovanie. Vysoké Tatry, vďaka svojmu unikátnemu prírodnému prostrediu poskytujú návštevníkom po celý rok množstvo oddychových aktivít, vhodných pre každého, od najnáročnejších športovcov, až po seniorov a rodiny s deťmi ( výlet lanovkou na Lomnický štít, lyžiarske stredisko Štrbské pleso s 9 zjazdovkami o celkovej dĺžke 7,36 km, aquapark Tatralandia, Belianska jaskyňa, golfový areál Black Stork Veľká Lomnica, jazda na horskom bicykli, paragliding, rafting, veveričí park priamo pri hoteli, vysokohorská turistika, horolezectvo atď.). 

 

Letecká doprava: Medzinárodné letisko Poprad-Tatry - 30 km od Štrbského Plesa 
Železničná doprava: Železničná stanica Štrbské Pleso - 100 m od hotela
Autobusová doprava: Autobusová stanica Štrbské Pleso - 150 m od hotela

Kde zľavu uplatniť

Hotelovo-apartmánový
resort Panorama

Štrbské Pleso 4020

059 85 Štrba

Telefón: +421 903 408 246, +421 905 852 451

E-mail: midar@stonline.sk

Web: www.panoramaresort.eu

Platnosť kupónu
27.01.201404.05.2014