50%

Nové zľavy uverejníme už o pár dní!

Cena: 66,00 €

Pôvodne: 132,00 €      Zľava: 50%

Zľava sa už nedá kúpiť
  kúpené so zľavou
Zľava bola ukončená
Pošlite priateľom:    E-mail    Odkaz    Facebook
Nezmeškajte najnovšie zľavy!
       Všetky zľavy budeš mať v schránke pohromade!

Ďalšie aktuálne zľavy

Neexistujú žiadne ďalšie zľavy


Oddýchnite si v krásnom prostredí Vysokých Tatier a využite možnosť stráviť 2 noci pre 2 osoby spolu s raňajkami  a vstupom do sauny len za 66 €. Kupóny sú využiteľné až do 30.06.2014! Penzión rodinného typu Vila Tatra Vám ponúka kvalitné ubytovanie priamo v srdci Vysokých Tatier, v príjemnom prostredí obce Stará Lesná. Umiestnenie penziónu je výnimočné, na úpätí Vysokých Tatier, odkiaľ je nádherný panoramatický výhľad nielen na jeden z najvyšších vrcholov Vysokých Tatier, Lomnický štít. 

Pobyt obsahuje:

 • komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách pre 2 osoby na 2 noci

 • vstup do sauny

 • dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko má pobyt zdarma

 • parkovanie na ohradenom parkovisku

 • wifi

 

Doplatky na mieste:

 • v cene nie je pobytový poplatok 0,50 €/osoba/ noc

 

Možné príplatky:

 • doplatok za psa 5 €/noc – maximálna veľkosť kokršpaniela

 • deti od 4-12 rokov majú zľavu 50%

 

Kupóny je možné využiť od 6.1.2014 do 30.6.2014, avšak nie je možné využiť tieto kupóny v termíne 18.4.-22.4.2014. Kupóny je možné spájať a využiť počas celého týždňa.

 

Izby sú Vám k dispozícii od 16.00 hodiny v deň príchodu a do 10.00 hodiny v deň Vášho odchodu. 

Doporučená doba príchodu a ubytovania sa v penzióne je od 16.00 do 21.00 hodiny. 

O 22.00 hod. sa parkovisko uzamyká. Ak plánujete prísť v neskorších hodinách, informujte personál emailom alebo telefonicky.

 

Nutnosť rezervácie mailom – vilatatra@vilatatra.sk alebo telefonicky na +421 908 024 793!

Vila Tatra je skvelou voľbou pre dovolenku v každom ročnom období a pre tých, ktorí chcú mať všetko na nablízku a samozrejme byť blízko k prírode! Rekreácie pre deti, ozdravné pobyty, rodinné oslavy či rekreácia pre dospelých i seniorov sú len časťou služieb, ktoré Vám Penzión Vila Tatra ponúka.

Penzión Vila Tatra ponúka kvalitné ubytovanie v dvojposteľových izbách (manželské postele alebo dve samostatné postele). Pre rodiny s deťmi je k dispozícii detská postieľka. Súčasťou väčšiny izieb je balkón, ktorý ponúka výhľad na Vysoké Tatry. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Izby sú ladené vo veselých tónoch žltej, ružovej, zelenej, či modrej a poskytuje jej návštevníkom pocit pokoja a radosti. Penzión Vila Tatra dýcha rodinnou atmosférou, ktorú pocítite hneď po Vašom príchode! 

Vybavenie Vily Tatra:

- plne zariadená kuchyňa

- spoločenská miestnosť s televízorom a hi-fi sústavou

- záhradne posedenie s možnosťou grilovania

- parkovanie na ohradenom parkovisku

- detská postieľka

- elektronické šípky

- biliard

- detské a spoločenské hry

- detské pieskovisko

- sauna

- stolný futbal

V blízkosti penziónu sa nachádzajú: 

- potraviny 30m

- reštaurácia 100m

- bar, piváreň 100m

- autobusová zastávka 200m

- tatranská električka 3 km

- zmenáreň 200 m

Okolie:
Penzión Vila Tatra má ideálne umiestnenie pre uskutočnenie poznávacích a pobytových, rekreačných výletov. Vo všetkých smeroch od penziónu sú rôzne športové a turistické atrakcie alebo historické pamiatky. 

 • Letná i zimná turistika je garantovaná bezprostrednou blízkosťou Vysokých Tatier. Množstvo skiareálov v okolí penziónu Vila Tatra poskytuje ideálne podmienky pre bežecké a zjazdové lyžovanie. V letnej sezóne Vás turistické chodníky prevedú krásami slovenských veľhôr.

 • Okresné mesto Poprad (cca 10 min autom) ponúka pre turistov mnohé atrakcie. Toto nádherné mesto sa stáva obľúbenou destináciou prichádzajúcich turistov. Ponúka nielen kultúrne vyžitie a historické pamiatky, ale takisto mnoho moderných barov a reštaurácií v jeho centre. Poprad je administratívnym, hospodárskym a kultúrnym centrom regiónu pod Tatrami

 • Odporúčame Vám navštíviť najzaujímavejšiu a najkrajšiu historickú časť mesta Poprad- Spišskú Sobotu. Históriu Spišskej Soboty dokazujú bohaté kultúrne a historické pamiatky. Od roku 1950 je mestskou pamiatkovou rezerváciou. V Spišskej Sobote sa zachovali gotické, renesančné i barokové meštianske domy. Na námestí sa nachádza kostol sv. Juraja, pôvodne neskororománsky z r. 1273, ktorý bol v r. 1464 goticky prestavaný. Hlavný oltár je neskorogotický z roku 1516 a je z dielne majstra Pavla z Levoče. Na severnej strane je kaplnka sv. Anny zo začiatku 16. storočia a pri kostole je renesančná zvonica z roku 1598. Je tu taktiež evanjelický klasicistický kostol z roku 1777.

 • Blízke termálne kúpaliská vo Vrbove a Aquapark v Poprade poskytujú celoročné kúpanie. Blaho týchto termálnych vôd môžete využívať nielen v lete, ale i v zime.

Kde zľavu uplatniť

Penzión Vila Tatra

Kvetná 1

059 52 Stará Lesná

Tel: +421 908 024 793

E-mail: vilatatra@vilatatra.sk

Web: www.vilatatra.sk

Platnosť kupónu
06.01.201430.06.2014